Dariusz Kwiatkowski

doradca restrukturyzacyjny
radca prawny

Zakorzeniony w biznesie licencjonowany doradca restrukturyzacyjny i radca prawny. Doświadczenie zdobywał przy największej restrukturyzacji budowlanej grupy kapitałowej notowanej na warszawskiej giełdzie papierów wartościowych. Skutecznie zrestrukturyzował warszawskiego dewelopera będąc wiceprezesem zarządu. Zasiadał w licznych radach nadzorczych spółek kapitałowych.
[Więcej >>>]

O mnie

Od kiedy pamiętam chciałem być prawnikiem. Doświadczenie zawodowe wskazało mi dodatkową ścieżkę rozwoju – doradztwo restrukturyzacyjne.

Jestem zdania, że prawo to narzędzie, które czasem jest lepsze lub gorsze, jednak zawsze najważniejsze jest to żeby je umiejętnie używać. Dlatego zawsze zorientowany jestem na cele biznesowe moich klientów.

Najlepiej czuję się na styku prawa, ekonomii i zarządzania. Trudne sytuacje motywują mnie do niestandardowego działania i wyzwalają dodatkowe zapasy energii.

Doradca restrukturyzacyjny, radca prawny, syndyk…

Uczestniczyłem przy jednej z największych restrukturyzacji firm budowlanych w Polsce.

Skutecznie zrestrukturyzowałem (jako członek zarządu) warszawską spółkę deweloperską.

To doświadczenie spowodowało, że zdecydowałem się na działalność w zakresie doradztwa restrukturyzacyjnego, co pozwala na wykorzystanie mojej wiedzy prawnej i biznesowego „zacięcia”.

Jako doradca restrukturyzacyjny występuję jako syndyk masy upadłości, tymczasowy nadzorca sądowy, nadzorca sądowy czy zarządca. Pierwsza sanacja firmy budowlanej w Polsce odbywa się z moim udziałem jako zarządcy. Postępowanie sanacyjne to najbardziej zaawansowane postępowanie restrukturyzacyjne, tym samym daje największe doświadczenie, które wykorzystuję na tym blogu. Moja siedziba to Warszawa, ale prowadzę restrukturyzację na terenie całej Polski.

Jestem inicjatorem, założycielem i Prezesem zarządu jednego z pierwszych w Polsce podmiotów kompleksowo zajmujących się restrukturyzacją w ramach nowego prawa restrukturyzacyjnego, tj. firmy Kosmal & Kwiatkowski Sp. z o.o. – Kancelaria restrukturyzacyjna.

Moją misją jest ratowanie przedsiębiorstw z problemami.

*****