Dariusz Kwiatkowski

doradca restrukturyzacyjny
radca prawny

Zakorzeniony w biznesie licencjonowany doradca restrukturyzacyjny i radca prawny. Doświadczenie zdobywał przy największej restrukturyzacji budowlanej grupy kapitałowej notowanej na warszawskiej giełdzie papierów wartościowych. Skutecznie zrestrukturyzował warszawskiego dewelopera będąc wiceprezesem zarządu. Zasiadał w licznych radach nadzorczych spółek kapitałowych.
[Więcej >>>]

O Blogu

Wraz z nową ustawą prawo restrukturyzacyjne pojawią się nowe możliwości ratowania zadłużonych firm. Wydaje się, że ustawa ta powinna mieć o wiele większe znaczenie niż dotychczasowe prawo naprawcze, które de facto nie było stosowane na szeroką skalę. Kluczem jednak dla powodzenia tej ustawy, jest jak największa świadomość zarządzających przedsiębiorstwami, w zakresie możliwych rozwiązań prawnych.

Ten blog tworzę zatem aby edukować i opisywać własne doświadczenia w zakresie restrukturyzacji przedsiębiorstw, zarówno te oparte o dotychczasowe przepisy, jak również te które zdobywać będę już w oparciu o nowe prawo restrukturyzacyjne.

Jeśli masz pytania czy wątpliwości w zakresie restrukturyzacji Twojego przedsiębiorstwa, napisz do mnie >>

*****